Bir şirketiniz mi var?

Ganipara Bayi'si olarak müşterilerinize E-Ticaret alt yapısı sunabilirsiniz

Bir reklam ajansınız, yazılım eviniz, bilgisayar şirketiniz yada benzer bir şirketiniz varsa siz de Ganipara Bayi'si olarak müşterilerinize yüksek kar marjları ile E-Ticaret altyapısı sunabilirsiniz.

Ganipara İş Ortaklığı Bayi programına kayıt olduğunuz zaman size özel sunduğumuz panelden E-Ticaret siteleri açabilirsiniz. Müşterileriniz size E-Ticaret sitesi soruyorsa onları geri çevirmeyin.

Nasıl mı? Bir örnekle açıklayalım;

  • Müşteriniz sizden bir E-Ticaret sitesi talebinde bulundu
  • Size özel İş Ortaklığı Bayi Panel'ine giriş yaptınız
  • Müşterinize Ganipara yıllık ücreti 1.699,99 TL olan "Guru" paketi seçerek bir E-Ticaret sitesi açtınız *
  • Açtığınız sitenin iş ortağı komisyon oranı (Örnek: %20) 340,00 TL sizin!
  • Dilerseniz müşterinize kendi özel çözümlerinizi, hizmetlerinizi sunun ve farklı gelir kaynakları oluşturun

* 1.699,99 TL Ganipara'nın sunduğu en yüksek paketin yıllık tutarıdır. Kazanabileceğiniz tutar seçilen pakete göre değişmektedir.

Yüksek Kar Marjı

Ganipara Bayi'si olarak %50'ye varan kar marjı ile E-Ticaret alt yapısı satın

Siz sadece kendi işinize odaklanın. Tüm E-Ticaret altyapısının yönetilmesi, yedeklenmesi ve işletilmesi işini iş ortağınız Ganipara'ya bırakın.

Sıkça Sorulan Sorular

Ganipara bayi programı müşterilerinize E-Ticaret altyapısı sağlamanıza imkan sunar. Müşteriniz için açtığınız E-Ticaret sitesinin yıllık ücretinin %50’si gelir ortağımız olarak sizin hesabınızda birikir.

Ganipara İş Ortaklığı hesabı açarak "Bayi" programına hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra müşterilerinize E-Ticaret sitesi satabilirsiniz.

Sattığınız E-Ticaret altyapısından kazandığınız tutar cari hesabınıza işlenir. Gelir ortaklığı tutarınız, E-Ticaret sitesi için ödeme yapıldıktan 45 gün sonra kesinlik kazanır. Kırkbeş günlük bu sürenin sebebi ülkemizdeki kredi kartı ile yapılan alışverişlerdeki itiraz ve düzeltme hakkı nedeniyle ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları önceden önlemektir.

Evet. Türkiye dışından da "Bayi" programına katılabilirsiniz.

Evet, Ganipara İş Ortağı sayfasında, web sitenizde kullanabileceğiniz çeşitli boyutlarda bannerlar, görseller ve hazır linkler bulunmaktadır. Ayrıca İş Ortağı planımıza kayıtlı kullanıcılarımıza belli aralıklarla gönderdiğimiz haber bültenlerinde gelirinizi artırabilmeniz için bazı öneriler de bulunmaktadır.

Hayır, bizim amacımız, bize kazandırdığınız her müşteri için sizin de kazanmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle elde edebileceğiniz kazanç ile ilgili bir üst limitimiz yok.

Böyle bir durumda bizimle bu sayfadaki form aracılığı ile iletişime geçip, itirazınızı detaylı bir şekilde aktarırsanız, anlaşmazlığın çözümü için gerekli araştırmayı yapıp size bilgi verilmektedir.

Evet, tıpkı Ganipara'nın gün geçtikçe gelişmesi gibi, iş ortaklığı programı da yeni özelliklerle gelişecektir.

Evet, detaylarını bu adreste bulabilirsiniz.

Evet, bunun için bizimle bu sayfadaki form aracılığı ile iletişime geçip, üyeliğinizin iptalini talep edebilirsiniz.

Hemen Ganipara Bayi olun

Ganipara iş ortaklığı programına katılın ve gelirlerinizi artırın!

Yukarı